Twoj Czas Psychoterapia

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Ukończyła Kurs Pomocy Psychologicznej, Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz warsztat z Claudem Missiaen – „Focusing – spotkanie z wewnętrznym krytykiem”. Obecnie jest w trakcie szkolenia z Psychotraumatologii Praktycznej organizowanego przez Fundację Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz współpracując z Fundacją Centrum Praw Kobiet i Poradnią Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu w Warszawie.

Prowadzi psychoterapię integrując różne nurty psychoterapeutyczne w szczególności podejście humanistyczne i psychodynamiczne. Pracuje stacjonarnie w Naszym Centrum lub online z osobami dorosłymi doświadczającymi różnego rodzaju cierpienia (zaburzenia nastroju, zaburzenia depresyjne, lękowe, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, trudne sytuacje osobiste i kryzysy życiowe, trudności w budowaniu bliskich relacji, a także z osoby z rodzin dysfunkcyjnych w tym alkoholowych (DDD, DDA) oraz z osobami doświadczającymi różnego rodzaju przemocy.

psychoterapia warszawa, psychoterapia indywidualna warszawa, dobry psycholog warszawa, psychoterapia indywidualna warszawa śródmieście, pomoc psychologiczna warszawa

Umów się na wizytę