Twoj Czas Psychoterapia

Psychoterapeuta, Seksuolog

Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna i opiekuńczo wychowawcza na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, a także 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Studium Terapii Rodziny przy Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie. Absolwentka  studiów podyplomowych na kierunku seksuologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas stażu na Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w grupie terapeutycznej dla rodziców przy Stowarzyszeniu OPTA. Odbyła roczny staż dla terapeutów rodzinnych akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Pracowni Terapii i Rozwoju w Warszawie, gdzie jako ko-terapeutka pracowała z parami i rodzinami. Stale  poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych warsztatach, szkoleniach i konferencjach promujących zdrowie psychiczne.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par, rodzin i małżeństw. Pracuje w nurcie systemowym i psychodynamicznym z osobami, które doświadczają trudności w nawiązywaniu i budowaniu relacji, zmagają się z uczuciem osamotnienia, odrzucenia i lęku, mają obniżone poczucie własnej wartości. Pomaga pokonywać trudności osobom z rodzin dysfunkcyjnych, a także wszystkim tym, którzy chcą zadbać o swój komfort psychiczny i chciałyby popracować nad rozwojem osobistym. Wspiera także osoby, które cierpią z powodu silnego stresu w życiu osobistym i zawodowym lub znalazły się w sytuacji kryzysowej (np. rozwód, śmierć bliskiej osoby).

W praktyce seksuologicznej pomaga osobom, które cierpią z powodu zaburzenia pożądania, bolesnego współżycia, problemów z akceptacją własnej orientacji seksualnej, strachu przed stosunkiem, nałogowej masturbacji, a także osobom, które chciałyby poznać i zrozumieć swoje potrzeby seksualne. W przypadku terapii par i małżeństw pomaga Pacjentom w odbudowywaniu bliskości i intymności,  radzeniu sobie z sytuacjami kryzysowymi,  zdradą czy poczuciem odrzucenia.

Spotkania mogą odbywać się stacjonarnie w naszym Centrum w Warszawie lub online za pośrednictwem Skype.

Umów się na wizytę