Twoj Czas Psychoterapia

o nas

Ośrodek psychoterapii TWÓJ CZAS to miejsce, w którym każdy Pacjent może liczyć na profesjonalną poradę psychologiczną. Niesiemy wsparcie i pomoc osobom znajdującym się w życiowym kryzysie, borykającym się z różnego rodzaju trudnościami, zaburzeniami lękowymi czy posiadającym problemy natury psychosomatycznej.

W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę oraz metody psychologiczne, mające na celu osiąganie zdrowia psychicznego naszych Pacjentów. Współpracujący z nam lekarze to osoby z wyjątkową charyzmą i empatią, które potrafią dokonać ogromnych zmian w sposobie myślenia zarówno osób starszych, jak i młodszych. Co więcej, każdy z nas pracuje pod stałą superwizją, co pozwala rozwijać nasze umiejętności i poszerzać wiedzę, a tym samym skutecznie rozwiązywać problemy, z którym zgłaszają się do nas Pacjenci.

Dlaczego my?

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi oraz dziećmi. Nieustannie poszerzają też swoją wiedzę i kwalifikacje, a w życiu zawodowym kierują się zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychoterapeuty. Centrum Psychoterapii Twój Czas to miejsce, w którym każdy Pacjent otrzyma profesjonalną pomoc i wsparcie psychologiczne, które pomogą mu uporać się z dręczącymi go problemami.

porady psychologiczne warszawa, pomoc psychologiczna warszawa, dobry psycholog warszawa, psycholog warszawa, psychoterapia indywidualna, psychoterapia warszawa, psychoterapeuta warszawa,

Gabinety

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób zmagających się z różnego rodzaju problemami, do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy doskonale wyposażone gabinety w centrum Warszawy. W każdym z nich spotkają się Państwo z atmosferą pełną akceptacją, zrozumienia i wsparcia, która przełamuje pierwsze lody i zachęca do rozmowy.