Twoj Czas Psychoterapia

Psychoterapeuta, Seksuolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku psychologia społeczna oraz podyplomowych studiów na kierunku seksuologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS. Doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając praktyki w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie.

Pracuje głównie w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, psychodynamicznej i systemowej, jednak chętnie korzysta też z rozwiązań psychoterapii integracyjnej, wybierając podejście najbardziej dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjenta czy pary.

W Centrum Psychoterapii Twój Czas prowadzi stacjonarnie lub online indywidualną psychoterapię młodzieży oraz osób dorosłych. Zajmuje się zaburzeniami o podłożu psychoseksualnym Pacjentów, a także terapią par i małżeństw pragnących odzyskać poczucie bliskości i intymności, które wypaliło się samoistnie lub na skutek doświadczonego kryzysu lub zdrady. Zajmuje się także wsparciem dla osób doświadczających braku pewności i akceptacji odnośnie własnej orientacji seksualnej, jak również wsparciem dla osób przygotowujących się do ujawnienia otoczeniu własnej orientacji seksualnej (tzw. coming-out).

Dodatkowo współpracuje z podmiotami biznesowymi oferując szeroką gamę szkoleń oraz zewnętrzny consulting w obszarze tworzenia środowisk pracy przyjaznych pracownikom – członkom społeczności LGBT.

Umów się na wizytę