Twoj Czas Psychoterapia

Anna Szymanowska

Psychoterapeuta

Jako pierwsza Polka ukończyła studia podyplomowe z zakresu dramaterapii na Uniwersytecie Roehampton w Londynie. Autorka kursu szkoleniowego „Dramaterapia w teorii i praktyce”. Inicjatorka powstania pierwszych w Polsce studiów podyplomowych z obszaru dramaterapii  na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi. Członek Brytyjskiego Stowarzyszenia Dramaterapeutów BADth, działacz i założyciel Europejskiej Federacji Dramaterapii EFD oraz prezes Polskiego Stowarzyszenia Dramaterapii.

Od kilku lat przeciera w Polsce szlaki dla tej unikatowej, łączącej różne nurty metody psychoterapii, w której elementy pracy z ciałem, rysunek, zabawa czy improwizacja stanowią podstawy relacji terapeutycznej z Pacjentem. Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową, a także psychoterapię w języku angielskim, przeznaczoną dla obcokrajowców – stacjonarnie i online.

Warto też wiedzieć, iż w Wielkiej Brytanii Dramaterapia jest uznaną formą psychoterapii, a zawód dramaterapeuty jest zarejestrowany przez władze państwowe. Gwarantuje to, że osoba która legitymuje się dyplomem danego Uniwersytetu przeszła odpowiednie szkolenie, które spełnia określone standardy etyki zawodowej.

Umów się na wizytę