Twoj Czas Psychoterapia

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, czteroletniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji oraz rocznej Szkoły psychoterapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na zamkniętym oddziele leczenia zaburzeń psychiatrycznych  w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica” oraz podczas stażu klinicznego z zakresu psychoterapii, który odbyła w Poradni Zdrowia Psychicznego.

W naszym Centrum zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, par i małżeństw, a także prowadzi konsultacje psychologiczne – stacjonarnie i online. Pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamicznej z osobami przeżywającymi problemy w kontaktach społecznych, mającymi trudności w budowaniu i utrzymywaniu bliskich relacji, doświadczającymi kryzysów w relacjach oraz odczuwającymi poczucie pustki, braku spełnienia czy osamotnienia. Pomaga również Dorosłym Dzieciom z Rodzin Dysfunkcyjnych i Dorosłym Dzieciom z Rodzin Alkoholowych (DDD/DDA) a także tym, którzy mają obniżone poczucie własnej wartości, cierpią z powodu zbyt silnego stresu, są w trakcie rozwodu, rozstania, choroby oraz innych traumatycznych wydarzeń życiowych. Ponadto, zajmuje się terapią osób z diagnozą zaburzeń osobowości, zaburzeń depresyjno-lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń psychosomatycznych i zaburzeń odżywiania.

Umów się na wizytę