Twoj Czas Psychoterapia

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyła studia magisterskie z zakresu psychologii na kierunku Psychologia ogólna z psychodiagnostyką, a także czteroletnią Profesjonalną Szkołę Psychoterapii rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Szkołę Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na zamkniętym oddziale leczenia zaburzeń psychiatrycznych Szpitala Wolskiego w Warszawie, z kolei swoje umiejętności psychoterapeutyczne doskonaliła w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia IPZ „Ogród”, a następnie w innych wiodących ośrodkach psychoterapeutycznych w Warszawie. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu kontaktu w sytuacji pomagania – m.in. specjalistyczne szkolenia z zakresu psychoterapii par i rodzin w kryzysie, psychoterapii Dorosłych Dzieci Alkoholików – DDA; strategii i procedur psychoterapeutycznych w pracy z członkami rodzin dysfunkcyjnych; psychoterapii depresji, tendencji samobójczych i innych stanów kryzysowych, psychoterapii zaburzeń odżywiania.

Pracuje w nurcie integracyjnym, a w naszym Centrum prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par heteroseksualnych i LGBT, terapię rodzin i małżeństw oraz psychoterapię grupową. – stacjonarnie lub online. Zajmuje się problemami Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych i Dorosłych Dzieci z Rodzin Alkoholowych (DDD/DDA), osób cierpiących na depresje, zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywiania, nerwicę, stany obniżonego nastroju oraz doświadczających trudności w budowaniu i utrzymywaniu bliskich relacji. Pomaga także osobom, które mają za sobą wydarzenia traumatyczne, cierpią z powodu silnego stresu w życiu osobistym i zawodowym lub doświadczają kryzysu zawodowego.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji certyfikowanych superwizorów.

Umów się na wizytę