Twoj Czas Psychoterapia

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwent Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii im. Jerzego Mellibrudy w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Odbył szereg kursów z zakresu pomagania i wsparcia, interwencji kryzysowej, diagnozy, wspierania rozwoju osobistego, pomocy psychologicznej i seksuologicznej (także dla osób LGBT).

Pracuje w nurcie integracyjnym, a w Centrum Psychoterapii Twój Czas prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Wspiera osoby zmagające się z problemami takimi jak syndrom DDD, DDA, kryzys życiowy, zdrada, utrata pracy, wypalenie zawodowe, stres w życiu osobistym i zawodowym, rozłąka, nerwice, depresja, stany lękowe, niskie poczucie własnej wartości, rozwój osobisty. Pracuje z osobami, które przeżywają problemy w kontaktach społecznych, mają trudności w budowaniu i utrzymywaniu bliskich relacji, odczuwają poczucie pustki, braku spełnienia czy osamotnienia.

Jest także ekonomistą, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu na stanowiskach menadżerskich w międzynarodowych korporacjach, doskonale rozumie i wspiera osoby, które stoją w obliczu różnych wyzwań i problemów zawodowych, zmagają się z objawami  wypalenia zawodowego.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji certyfikowanych superwizorów.

 

Umów się na wizytę